REKLAMA

Zaginął mieszkaniec Charzyków

12:00, 05.06.2017 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukują zaginionego 59-letniego Wojciecha Szyszkę. Mężczyzna w dniu 1 czerwca około godziny 7.00 rano wyszedł z domu przy ul. Różanej w Charzykowach i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz rozpytywali mieszkańców Charzyków. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego. 

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 60-65  lat, ok. 176 cm wzrostu, , szczupła  budowa ciała, włosy krótkie koloru siwego. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w spodnie dresowe koloru ciemno-granatowego, bluzę dresową koloru czarnego oraz bluzkę koloru zielonego. Mężczyzna po przebytej chorobie miał bezwład lewej ręki, co może być znakiem szczególnym zaginionego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub widziały mężczyznę w okresie od 1 czerwca do dnia dzisiejszego, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Policji w Chojnicach pod nr tel. 52-39-56-105 albo najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997.

(S.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2017