Zamknij

Będą rozmawiać o dobrej energii

12:20, 05.10.2017 | R.W.
REKLAMA
Skomentuj

Konferencja „Dobra energia” odbędzie się 10 października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. To trzecie wydarzenie z cyklu, a zaproszeni goście rozmawiać będą między innymi o korzyściach z mądrego inwestowania w OZE dla miast, gmin i samych mieszkańców. Dlatego choć wydarzenie odbywa się w Trójmieście, ma związek także z naszym regionem. Podczas spotkania będzie mowa m.in. o roli samorządu w budowaniu świadomości ekologicznej lokalnych społeczności i dobrych praktykach w tym zakresie. Fachowcy pokażą, co inwestycje w OZE i nowoczesne technologie mogą oznaczać dla domowego budżetu. Podpowiedzą też, jak zdobyć pieniądze na taki cel i jak je mądrze wydać.

Organizatorzy: Cykl konferencji „Dobra Energia” powstał, bo chcemy w gronie ekspertów, praktyków, naukowców, przedstawicieli biznesu i władz rozmawiać o korzyściach płynących z właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w budownictwie. Jego celem jest pokazanie potencjału polskich i zagranicznych rozwiązań zakresu wytwarzania i poszanowania energii, a także korzyści płynących ze zrównoważonego rozwoju opartego o OZE.

W dyskusjach udział wezmą m.in. Bogdan Szymański ze Stowarzyszenia Polska PV, Bartłomiej Zysiński z Polskiej Izby Magazynowania Energii, Marek Sobieniecki (Norpeak Consulting) Polska i Grzegorz Putynkowski z CBRTP. A także lokalni urzędnicy, samorządowcy i naukowcy.

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018