Bramki: Andrzej Rybski (18.), LIsowski (76. samobójcza)

Chojniczanka: Maciej Gostomski – Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Marcin Biernat, Przemysław Pietruszka, Jacek Podgórski (86. Hieronim Gierszewski), Paweł Zawistowski (k), Rafał Grzelak, Bartłomiej Niedziela (60. Łukasz Kosakiewicz), Andrzej Rybski (80. Michał Przybyła), Tomasz Mikołajczak.

Bytovia: Gerard Bieszczad – Fran Gonzalez, Wojciech Wilczyński, Łukasz Wróbel (k), Lukas Bielak (59. Sebastian Kamiński), Michał Rzuchowski, Kamil Wacławczyk, Mateusz Klichowicz (82. Jakub Bąk), Omar Monterde, Bartosz Wolski, Janusz Surdykowski.

Żółte kartki: Podgórski, Mikołajczak, Biernat (Chojniczanka), Surdykowski, Wróbel (Bytovia).

Sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

Relacja:

95 min. Lisowski chowa głowę w dłoniach. Koledzy i trener go pocieszają. Prawda jest jednak taka, że tracimy dwa punkty. Dziękujemy za obserwowanie naszej relacji.

95 min. Koniec meczu. Niestety tylko remis.

94 min. Piąstkuje Gostomski.

93 min. Przy piłce Gonzalez.

93 min. Faul Grzelaka pół metra od pola karnego MKS-u. Będzie piłka meczowa dla Bytovii.

91 min. Sędzia doliczył 4 minuty.

90 min. Ajjj. Gierszewski miał piłkę na nodze na 16-tym metrze i tylko bramkarza przed sobą. Nie trafił w bramkę.

89 min. Niestety Chojniczanka nie może zaatakować. Z kolei Bytovia jest groźna na skrzydłach. Trzeba uważać, żeby nie przegrać tego meczu.

86 min. Ostatnia zmiana w Chojniczance. Podgórskiego zmienia Gierszewski.

85 min. W odpowiedzi akcja Bytovii. Z najwiekszym trudem broni Gostomski.

84 min. Ajjj. Wrzutka w pole karne na głowę Podgórskiego. Strzał minimalnie niecelny.

82 min. Zmiana w Bytovii. H+Jakub Bąk zmienił Klichowicza.

80 min. Zmiana w MKS-ie. Za Rybskiego wchodzi Przybyła.

79 min. Lepsza jest Bytovia, która atakuje raz za razem.

78 min. Obrona Chojniczanki gra bardzo niepewnie. Znów błąd z poważnymi konsekwencjami.

76 min. Dramat. Błąd Grzelaka z boku boiska. Wrzutka w pole karne i Lisowski główkuje do swojej bramki. Remis.

74 min. Akcja Chojniczanki lewym skrzydłem. Jednak Podgórski zbyt późni zagrał do Kosakiewicza. Spalony.

70 min. Rzut rożny dla Chojniczanki. Jednak przed jego wykonaniem sędzia zagwizdał faul Biernata na obrońcy. Żółta kartka.

68 min. Chwila przewagi Bytovii. Jednak bez większego zagrożenia dla bramki gospodarzy.

66 min. Mikołajczak padł w polu karnym jak rażony piorunem. Potrzebna interwencja medyków.

65 min. Zakotłowało się na ławce rezerwowych Bytovii. Trzeba przyznać, że była to bardzo kontrowersyjna decyzja arbitra.

62 min. Kuriozalna sytuacja. Wróbel pewnie strzelił gola, ale sędzie go nie uznał. Piłkarz z Bytowa zatrzymał się przed oddaniem strzału i sędzia uznał to za nielegalne zagranie. Kapitan Bytovii dostał żółtą kartkę.

61 min. Błąd Kieruzela. Obrońca nie trzymał rąk przy ciele i piłkarz z Bytowa nabił piłkę na jego rękę. Karny.

60 min. Owacje kibiców żegnają Niedzielę. Zastępuje go Łukasz Kosakiewicz.

59 min. Zmiana w Bytovii. Za Lukasa Bielaka wchodzi Sebastian Kamiński.

58 min. Ajjj. Główka Mikołajczaka pół metra nad bramką. Napastnik jest coraz bliżej, żeby zmieścić piłkę w bramce.

57 min. Rzut rożny dla Chojniczanki.

55 min. AJJJ. Strzał Zawistowskiego z linii pola karnego trafia w poprzeczkę. Dobitka Rybskiego z główki niecelna. Do piłki dopadł jeszcze Mikołajczak, który w dobrej pozycji nie trafił do bramki.

54 min. Aktywny jest Niedziela. Znów szarpnął na skrzydle.

50 min. Strzał głową Mikołajczaka metr nad bramkę.

50 min. Ładna akcja na skrzydle Niedzieli. Rzut rożny dla Chojniczanki.

46 min. Faul Mikołajczaka na połowie przeciwnika. Niepotrzebna żółta kartka.

46 min. Gramy. Zaczęła Chojniczanka.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0. Zapraszamy za 15 minut.

44 min. Piłkarze Chojniczanki znów pogubili się w obronie. Taktycznie fauluje Podgórski i dostaje żółtą kartkę.

43 min. Zawistowski traci piłkę w środku pola i brzydko fauluje rywala. Małe zamieszania na boisku.

40 min. Właśnie nogi Kieruzela zaplątały się koło piłki. Mogło być groźnie. Obrońca musiał położyć się na futbolówce, żeby piłkarz z Bytowa nie wyszedł sam na sam. Sędzia zagwizdał rzut wolny. Po wrzutce i główce na bramkę świetną interwencją popisał się Gostomski.

38 min. Kolejny faul na Mikołajczaku. Chojniczanka stara się grać w piłkę, a goście z Bytowa faulują.

35 min. Spalony zawodnika Bytovii. Decyzja sędziego nie spodobała się Januszowi Surdykowskiemu. Piłkarz za dyskusję dostał żółtą kartkę.

33 min. Zawistowski bezpośrednio na bramkę. Jednak wprost w bramkarza. Bieszczad łapie piłkę bez problemów.

32 min. Kolejny faul piłkarza Bytovii i kolejna szansa na zagranie w pole karne.

31 min. Bardzo dobra wrzutka Grzelaka. Jednak Lisowski uderzył piłkę głową w przeciwną do bramki stronę.

30 min, Faul Frana Gonzaleza na Mikołajczaku metr od pola karnego.

29 in. Niepewnie gra Podgórski. Właśnie nie trafił w piłkę w okolicy pola karnego MKS-u.

28 min. Z ciekawszych rzeczy możemy napisać, że nad Chojnicami wyszło słońce.

26. min. Strzał Mateusza Klichowicza obok bramki Chojniczanki.

25 min. Gra toczy się w środku boiska.

18 min. Płaskie dośrodkowanie Zawiasa. Rybski był odwrócony od bramki. Potrafił jednak dziubnąć piłkę, tak, że wpadła ona obok bezradnego Bieszczada.

18 min. JEEEEEEEEEEEEEEEEEST. Rybski.

17 min. W końcu jakaś akcja Chojniczanki. Kończy się faulem na Niedzieli z boku boiska. Przy piłce są Grzelak i Zawistowski..

14 min, Brutalne wejście w Lisowskiego. Cała ławka rezerwowych Chojniczanki aż się poderwała. Sędzia nie zagwizdał faulu.

12 min. Bytovia zamknęła Chojniczankę na jej połowie.

10 min. Lekką przewagę na razie ma drużyna gości.

9 min. Żadna z drużyn nie zaatakowała zdecydowanie przeciwnika.

5 min. Kolejny rożny dla gości. Piłkę pewnie łapie Gostomski.

4 min,. Dobra interwencja Mikołajczaka.

4 min, Rzut rożny dla gości.

2 min. Wrzutka w pole karne na głowę Biernata. Ten posyła piłkę za boisko.

2 min Faul na Mikołajczaku 20 metrów od pola karnego Bytovii.

1 min. Gramy. Od środka boiska zaczęli piłkarze z Bytowa.

17:59 Piłkarze już są na murawie.

17:58 Za chwileczkę zaczynamy spotkanie.

17:45 Na stadionie pojawili się kibice gości. W sumie ma być ich około 200.

17:40 Witamy ze stadionu Chojniczanki. Na płycie boiska trwa rozgrzewka.