Nice I liga. Chojniczanka - Chrobry Głogów (RELACJA NA ŻYWO)

12:15, 04.06.2017 | M.S.

Stadion Miejski Chojniczanka, sobota, godz. 16.00

CHOJNICZANKA - CHROBRY 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 - Michalski (11.), 0:2 - Szczepaniak (24.), 1:2 - Mikołajczak (60.), 2:2 - Zawistowski (87. - rzut karny)

Chojniczanka: Budziłek - Lisowski, Kosakiewicz, Biernat, Pietruszka (57. Przybyła), Podgórski, Zawistowski (c), Grzelak, Rybski (78. Jakóbowski), Biskup (34. Niedziela), Mikołajczak.

Chrobry: Janicki (c) - Wieteska, Michalski, Michalec, Hodowany, B. Machaj, Pawlik, Bonecki (46. Kona), Danielak (89. M. Machaj), Borecki, Szczepaniak.

Żółte kartki: Podgórski, Mikołajczak (Chojniczanka) - B. Machaj, Janicki, M. Machaj (Chrobry).

Sędzia: Kwiatkowski (Mazowiecki ZPN)

90+4 min Koniec! Remisujemy 2:2 z Chrobrym na zakończenie sezonu.

90+4 min Wieteska nie trafia do pustej bramki!

90+3 min Kartka dla Mikołajczaka.

90+3 min Koniec meczu w Zabrzu. Górnik wygrał i awansował do ekstraklasy.

89 min Gorąca atmosfera na trybunach. Kibice czekają na zwycięską bramkę.

88 min Budziłek broni strzał głową rywala!

87 min GOOOOL!!! Zawistowski!!!

87 min Rzut karny dla Chojniczanki!!!

85 min Teraz Szczepaniak marnuje 100 proc. szansę. Ograł obrońcę i z kilku metrów trafił w słupek.

83 min Mateusz Machaj nie wykorzystał doskonałej okazji na podwyższenie wyniku. Budziłek wyczuł intencje rywala i obronił strzał.

81 min Szank (II trener) wyleciał na trybuny za głośne komentowanie decyzji sędziego.

79 min Roszada także w Chrobrym. Schodzi Bonecki, wchodzi Kaczmarek.

78 min Zmiana. Jakóbowski za Rybskiego.

78 min Było blisko!!! Piłka przeleciała przez całe pole bramkowe i wyszła poza boisko.

78 min Po chwili kolejny. Miejscowi szukają gola wyrównującego.

77 min Piłkarze Chojniczanki sygnalizują zagranie ręką rywala w polu karnym Chrobrego. Niestety tylko korner.

75 min Kwadrans do końca.

72 min Groźny strzał Mateusza Machaja. Budziłek na posterunku.

70 min Rybski przed szansą! Obok bramki!

69 min Miejscowi w natarciu. Podgórski centruje na głowę Przybyły, a ten przenosi piłkę nad bramką.

68 min Celny strzał Podgórskiego. Pewnie broni Janicki.

67 min Chojniczanka atakuje, ale nie może oddać strzału na bramkę.

65 min B. Machaj zgrał piłkę w pole bramkowe. Tam czekał dobrze ustawiony Budziłek.

63 min Kartka dla B. Machaja.

62 min Zmiana w Chrobrym. Machaj za Danielaka.

61 min Dośrodkowanie Podgórskiego. Niedziela zgrał głową w pole bramkowe. Tam czekał Mikołajczak, który także głową skierował piłkę do bramki.

60 min GOOOOOOL!!! MIKOŁAJCZAK!!!

58 min Fatalne zachowanie Podgórskiego pod bramką rywala. Miał dobrą okazję na strzał, a uderzył w... aut.

57 min Zmiana. Przybyła za Pietruszkę.

56 min Akcje Chojniczanki są chaotyczne. Miejscowi nie radzą sobie z dobrze zorganizowaną defensywą Chrobrego.

53 min Niecelna wrzutka Niedzieli.

52 min Mogło być "po meczu". Kontra Chrobrego. Machaj podał w kierunku Boneckiego, któremu centymetra zabrakło aby skierować piłkę do bramki.

49 min Po chwili Rybski próbował szczęścia po strzale z powietrza. Także niecelna próba.

48 min Strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego. Wysoko nad bramką.

47 min Jedna zmiana w Chrobry. Kona za Boneckiego.

46 min Gramy!

45+3 min Przerwa. Chojniczanka - Chrobry 0:2.

45 min Dobra akcja Chojniczanki. Niestety zakończona faulem w ataku Kosakiewicza.

45 min Kolejna kontra Chrobrego. Na szczęście piłka podana prosto do Budziłka.

42 min Mieliśmy chwilę przerwy w grze. Kibice rzucili na boisko serpentyny, które trzeba było posprzątać.

40 min Znowu uderzenie Podgórskiego. Tym razem celnie, ale Janicki nie miał problemów ze złapaniem piłki.

38 min Dobry strzał Podgórskiego. Piłka odbiła się od rywala i mamy kolejny rzut rożny.

37 min Kosakiewicz skutecznie powstrzymał Danielaka, a na sektorze C zabawa na całego.

34 min Zmiana w Chojniczance. Niedziela za Biskupa, który schodząc z boiska utykał.

33 min Seria wrzutek w pole karne Chrobrego, które niewiele dały. Akcje gości są bardziej płynne.

30 min Po rzucie rożnym dla Chojniczanki rywale mieli kontrę na 3:0. Wyszli z przewagą dwóch zawodników. Na szczęście w końcowej fazie akcji pogubili się i stracili piłkę.

26 min Słabo to wygląda. Po obiecującym początku gospodarze dali sobie strzelić dwa gole.

25 min Gol Szczepaniaka, który z półwoleja pokonuje Budziłka.

24 min Chojniczanka - Chrobry 0:2. Bez komentarza...

23 min Dwa kornery dla Chojniczanki. Bez strzału na bramkę Chrobrego.

20 min Kolejna, bezsensowna strata w środku. Akcja Chrobrego prawą stroną i zły strzał Danielaka z 16 metrów.

20 min Górnik obejmuje prowadzenie w Puławach...

18 min Akcja Kosakiewcza prawą stroną. Wrzutka na Mikołajczaka i ostatecznie od bramki Janicki.

15 min Słaba wrzutka Zawistowskiego z rzutu wolnego. Po chwili uderzał Kosakiewicz z 20 metrów. Niecelnie.

13 min Podgórski nie opanował futbolówki w doskonałej sytuacji pod bramką Chrobrego. Szkoda!

11 min Centra z rzutu rożnego. Budziłek poradził sobie ze strzałem głową, ale przy dobitce Michalskiego nie miał szans.

10 min Niestety, zaczyna się to fatalnie. Chrobry prowadzi 1:0.

8 min Groźna wrzutka Boreckiego. Budziłek musiał wybijać piłkę poza boisko.

6 min Sporo walki na boisku. Gospodarze mieli już jeden rzut rożny.

3 min Wysoki pressing Chojniczanki, która nie schodzi z połowy rywala. Na trybunach zabawa i doping.

1 min GRAMY!!!

Godz. 12.25 To może być historyczny dzień dla Chojniczanki. Jeżeli MKS ogra Chrobrego, a Górnik Zabrze straci punkty w Puławach to za 2 godziny będziemy świętować awans do Lotto Ekstraklasy!

Godz. 12.20 Za 10 minut początek spotkania. Zawodnicy kończą właśnie rozgrzewkę.

Godz. 12.15 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów.