Nice I liga. Chojniczanka - Podbeskidzie (RELACJA NA ŻYWO)

18:20, 18.08.2017 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, piątek, godz. 20.00

CHOJNICZANKA - PODBESKIDZIE 4:0 (4:0)

Bramki: 1:0 - Boczek (25.), 2:0 - Drozdowicz (34.), 3:0 - Markowski (36.), 4:0 - Mikołajczak (45.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka, Grzelak (67. Paprzycki), Zawistowski (c), Danielewicz, Ryczkowski (72. Bąk), Drozdowicz (79. Podgórski), Mikołajczak.

Podbeskidzie: Leszczyński - Wiktorski, Magiera (c), Sobczak (79. Sabala), Tomczyk (62. Kozak), Sierpina, Sierczyński, Hanzel, Iliew (46. Oleksy), Rakowski, Moskwik.

Żółte kartki: Paprzycki (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Sierczyński (19. - faul).

Sędzia: Gil (Lublin).

90 min Koniec meczu! Brawo!

89 min Pierwsza interwencja Janukiewicza w tym spotkaniu. To mówi samo za siebie.

88 min Kartka dla Paprzyckiego za faul.

85 min Druga połowa bez historii. Przed momentem groźnie uderzał Bąk z około 25 metrów. Piłka przeleciała obok słupka.

80 min Zmiana w Chojniczance. Podgórski za Drozdowicza.

78 min Zmiana w Podbeskidziu. Sabala za Sobczaka.

75 min Kwadrans do końca. Chojniczanka strzeliła cztery gole Podbeskidziu i teraz bawi się z rywalem w kotka i myszkę.

74 min Kolejny korner dla MKS-u.

72 min Druga zmiana w Chojniczance. Bąk za Ryczkowskiego.

71 min Szybka akcja, kolejne uderzenie, rykoszet i rzut rożny. Napór trwa.

69 min Strzał na wiwat Markowskiego.

67 min Zmiana w zespole gospodarzy. Paprzycki za Grzelaka, czyli najmłodszy zawodnik za najstarszego zawodnika w kadrze MKS-u.

65 min Doping na trybunie prostej. "Chojniczanka, Chojniczanka!!!". Kibice z zadowoleniem obserwują mecz, a na horyzoncie pojawiają się błyskawice.

62 min Druga zmiana w zespole gospodarzy. Kozak za Tomczyka.

61 min MKS siedzi na rywalu. Dwa rzuty rożne z rzędu i znowu gorąco pod bramką gości.

60 min Godzina meczu za nami. Chojniczanka pewnie kroczy po kolejne trzy punkty.

57 min Jedna z nielicznych akcji gości zakończona faulem na Janukiewiczu.

55 min Gospodarze cały czas przeważają. Przed momentem dobry strzał Zawistowskiego z 18 metrów. Piłka przelatuje blisko okienka.

52 min Strzał Drozdowicza nad bramką.

50 min Wakacyjna atmosfera na trybunach. Kibice z uśmiechem patrzą jak gospodarze klepią piłkę w okolicach środka boiska.

48 min Spokojne tempo. Goście chyba wyszli z nastawieniem, żeby już więcej nie stracić.

46 min Zaczynamy II połowę. Zmiana w Podbeskidziu. Oleksy za Iliewa.

45 min Mikołajczak sam na sam i 4:0. Wszystko nam dzisiaj wychodzi. Przerwa! Chojniczanka demoluje Podbeskidzie.

44 min Przez chwilę Chojniczanka w 10. Lisowski opatrywany poza boiskiem.

44 min Kibice już spokojnie oglądają spotkanie. Nie można jednak spocząć na laurach. Futbol widział nie takie cuda.

42 min Chojniczanka w 11 minut załatwiła sprawę. Całe zło Podbeskidzia wzięło się od czerwonej kartki Sierczyńskiego w 19. minucie.

40 min Goście nie mają nic do powiedzenia w Chojnicach. Podbeskidzie leży na deskach.

36 min GOOOOOOOL!!! Nokaut!!! Grzelak na głowę Markowskiego i mamy 3:0.

36 min Gospodarze napierają. Korner.

35 min Ryczkowski wyszedł z kontrą. Zagrał do wbiegającego w pole bramkowe Grzelaka. Ten odegrał głową do Drozdowicza, któremu nie pozostało nic innego jak skierować piłkę do pustej bramki.

34 min 2:0!!! Drozdowicz, ależ akcja!!!

30 min Pół godziny za nami. Chojniczanka kontroluje sytuację.

27 min Świetna sytuacja MKS-u, który prowadzi i na dodatek gra z przewagą jednego zawodnika. Brawo!

25 min GOOOOOOOOL!!! Grzelak centruje z rożnego prosto na głowę Boczka, który kieruje piłkę do bramki!!!

23 min Ryczkowski nie opanował piłki w dobrej sytuacji. Od autu Podbeskidzie.

22 min Danielewicz przewracany w polu karnym. Gil nie gwiżdże karnego.

20 min Kolejna centra i tym razem piłka przelatuje nad bramką.

20 min AJJJJ!!! Strzał Zawistowskiego broni Leszczyński. Korner.

19 min Czerwona kartka dla Sierczyńskiego, który zatrzymał wychodzącego sam na sam Drozdowicza!!!

18 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Centra kapitana za mocna.

15 min Pierwsza akcja Podbeskidzia i już mogło być 0:1. Najpierw słupek ratuje MKS, a Tomczyk z 3 metrów pudłuje!

13 min Nadal niewiele dzieje się na boisku. Gospodarze niby mają przewagę, ale Podbeskidzie dobrze broni dostępu do bramki.

9 min Nieśmiała akcja Chojniczanki zakończona niecelnym uderzeniem.

5 min Nadal bez celnego strzału w Chojnicach. Na trybunach dzisiaj sporo kibiców, około 1700-1800 ludzi plus 4 kibiców z Bielsko-Białej.

3 min Spokojny początek. Chojniczanka rozgrywa piłkę na własnej połowie.

1 min Gramy!!!

Godz. 19.58 Piłkarze właśnie wychodzą na boisko. Chojniczanka czerwono-żółto. Podbeskidzie na niebiesko. Za chwilę zaczynamy!

Godz. 18.05 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 3. kolejki Nice I ligi pomiędzy Chojniczanką i Podbeskidziem. Początek o godz. 20.00.