Radość w Chojnicach. Piękne gole i zwycięstwo z GKS-em (GALERIA)

21:29, 10.09.2017 | M.S.

Chojniczanka znowu pokazała, że w tym sezonie jest piekielnie mocna u siebie. Tym razem przekonali się o tym zawodnicy GKS-u Tychy. MKS wygrał 3:0 po golach Pawła Zawistowskiego, Wojciecha Lisowskiego i Tomasza Boczka.

Dla podopiecznych Krzysztofa Brede było to piąte zwycięstwo w tym sezonie. Cztery z nich MKS odniósł na własnym terenie. Chojniczanka imponuje nie tylko serią wygranych u siebie, ale także skutecznością. W spotkaniach na stadionie przy ul. Mickiewicza zdobyła aż 14 bramek.

Wynik niedzielnego starcia został ustalony do przerwy. Gospodarze zdobywali gole w 22., 25. i 36. minucie. Ich autorami byli Paweł Zawistowski, Wojciech Lisowski i Tomasz Boczek. Strzelcy bramek na 1:0 i 2:0 przed meczem odebrali pamiątkowe koszulki z okazji 100 spotkań w barwach MKS-u. Natomiast Boczek to były gracz tyskiego zespołu.

Kolejny mecz chojniczanie zagrają w sobotę na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec.