Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka - Bąk (57. Mikołajczak), Zawistowski (c), Danielewicz, Ryczkowski, Grzelak (66. Rybski), Drozdowicz (78. Podgórski)

Olimpia: Małecki - Goropevsek, Michalik, Klichowicz, Adamczyk (79. Feruga), Zitko, Ciechanowski (86. Bancessi), Salmikivi (71. Nildo), Woźniak (c), Olczyk, Wełna.

Żółte kartki: Lisowski, Danielewicz (Chojniczanka) - Wełna (Olimpia).

Czerwona kartka:

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

90+4 min Koniec! Bez goli w Chojnicach. Chojniczanka - Olimpia 0:0. MKS traci pozycję lidera. Do usłyszenia w środę na meczu pucharowym z Termaliką.

90+2 min Jeszcze dwie minuty. Olimpia miała rzut rożny przed momentem.

90 min Sędzia dorzuca 4 minuty.

90 min Końcówka regulaminowego czasu gry. Zapowiada się pierwszy remis Chojniczanki w tym sezonie.

88 min Kartka dla Danielewicza.

86 min Zmiana w Olimpii. Wszedł Bancessi, zszedł Ciechanowski.

85 min O mały włos, a Olimpia zdobyłaby gola... samobójczego. Ostatecznie tylko korner.

84 min Ciechanowski nieczysto trafił w piłkę zamykając akcję Klichowicza.

82 min Dobra akcja MKS-u. Niezły pomysł Rybskiego, ale obrońcy w porę połapali się o co chodziło rezerwowemu.

80 min Znowu zamieszanie pod bramką gości po rzucie wolnym. Ostatecznie strzał wolejem Rybskiego i piłka przelatuje obok słupka.

79 min Roszada w Olimpii. Feruga za Adamczyka.

78 min Trzecia zmiana. Podgórski za Drozdowicza.

77 min AJJJJJ!!! To mogło być 1:0 dla Chojniczanki. Akcja Rybskiego i Zawistowskiego. Defensywa Olimpii wybiła piłkę na 10 metr. Tam czekał Ryczkowski, który przez nikogo nie kryty huknął z woleja. Niestety niecelny strzał.

75 min Szarża Klichowicza i w porę wybijają obrońcy. Po chwili kolejna akcja lewą stroną. Na szczęście Janukiewicz łapie piłkę po wrzutce.

75 min Ciekawa sytuacja. W Olimpii zszedł zawodnik z nr 26. Jednak w protokole meczowym takiego numeru nie ma... Spiker podał, że był to Salmikivi i wierzymy mu na słowo.

74 min Akcja rezerwowych. Rybski do Mikołajczaka. Strzał głową napastnika minimalnie niecelny!

71 min Kartka dla Wełny i zmiana w Olimpii.

69 min Rzut rożny po zablokowanym strzale Mikołajczaka.

66 min Teraz jakby w ataku aktywniejsi gospodarze. Na placu gry witamy Rybskiego, który zmienił Grzelaka.

63 min Teraz zaatakowała Chojniczanka. Najpierw Ryczkowski szukał prostopadłymi zagraniami Mikołajczaka i Drozdowicza. Po chwili strzelał "Laczek" z ok. 16 metrów jednak prosto w Małeckiego.

60 min Godzina gry za nami. Nadal bezbramkowy remis. Przy takim wyniku Chojniczanka opuści fotel lidera. Już teraz jest na drugim miejscu za Odrą Opole, która wygrała dzisiaj u siebie. Natomiast wieczorem gra jeszcze Miedź Legnica.

59 min AJJJJ!!! Najlepsza sytuacja Chojniczanki. Drozdowicz zagrał spod linii końcowej. Tam piłkę wywalczył Mikołajczak, który uderzył za lekko. Gdyby trafił lepiej mogło być 1:0...

58 min Rzut rożny dla gości. Strzał głową i od bramki Janukiewicz.

57 min Zmiana. Mikołajczak za Bąka.

55 min Bardzo niecelny strzał gracza Olimpii.

53 min "Kto wygra mecz? MKS!" krzyczą kibice Chojniczanki. Szkoda, że gra na to nie wskazuje. To Olimpia dyktowała warunki przed przerwą. Również w drugiej części jako pierwsza stworzyła zagrożenie pod bramką.

51 min Kartka dla Lisowskiego za faul.

51 min Płaski strzał Klichowicza. Broni Janukiewicz.

49 min Rzut wolny dla MKS-u. Wrzutka i nic z tego.

47 min Bez zmian w Chojniczance i Olimpii.

46 min Gramy!

45 min Przerwa. Bez goli.

43 min Niecelny strzał Lisowskiego.

39 min Teraz grę prowadzą goście. To nie jest dobra połowa Chojniczanki.

36 min Znowu bramkarz MKS-u popisuje się dobrą interwencją. Kolejne ostrzeżenie Olimpii.

33 min UFFFFFF!!! Janukiewicz ratuje Chojniczankę. Piłka leciała w samo okienko!

29 min Dwa rzuty rożne dla MKS-u. Niestety nie udało się oddać strzału.

27 min Są to prawdziwe, futbolowe szachy...

22 min Doping z jednej i drugiej strony. Na boisku nuda...

19 min Dobre podanie do wychodzącego Drozdowicza. Jednak minimalny spalony.

16 min Zablokowany strzał Bąka z 16 metrów.

14 min Gospodarze nie mają pomysłu na rozklepanie defensywy rywala. Grają wysokimi piłki.

12 min Drugi korner dla GKS-u.

10 min Bez celnego strzału z jednej jak i drugiej strony.

7 min Sporo walki. Olimpia nie odpuszcza Chojniczance ani metra boiska.

5 min Zablokowany strzał Zawistowskiego.

4 min Korner dla gości. Pewny chwyt Janukiewicza.

3 min Spokojny początek. Najaktywniejsi są kibice Olimpii.