Puchar Polski. Chojniczanka - Termalica (RELACJA NA ŻYWO)

Bramki: 1:0 - Mikołajczak (60.), 1:1 - Szeliga (69.), 2:1 - Zawistowski (85.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Piettuszka, Biskup (60. Ryczkowski), Zawistowski (90. Grzelak), Paprzycki, Rybski (71. Bąk), Mikołajczak, Drozdowicz.

Termalica: Baran - Jovanović, Fryc, Stefanik, Miković (70. Pawłowski), Szeliga, Gutkovskis (56. Śpiączka), Słaby, Kupczak, Piątek, Putivtsev.

Żółte kartki: Markowski (Chojniczanka) - Kupczak, Szeliga, Słaby (Termalica).

Czerwona kartka:

Sędzia:

90+5 min KONIEC! Jesteśmy w ćwierćfinale! Brawo Chojniczanka!

90+3 min Jeszcze kartka dla Słabego.

90+3 min Jeszcze zmiana. Grzelak za Zawistowskiego. Kibice krzyczą dziękujemy, dziękujemy.

90+2 min Korner dla Termaliki. Baran biegnie pod naszą bramkę. Co za emocje!!!

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Co za obrona Janukiewicza! Bramkarz ratuje nas przed dogrywką!!!

88 min Baran broni piłkę odbitą od muru. Dobitka Paprzyckiego niecelna.

87 min Kolejny faul na Drozdowiczu. Będzie 3:1?

85 min GOOOOOL!!! ZAWISTOWSKI!! ALEŻ BRAMKA!!!

84 min Faul na Drozdowiczu. Chojniczanka będzie miała rzut wolny.

82 min Kartka dla Szeligi.

77 min UFFFFFFF! Pawłowski pudłuje w dobrej sytuacji.

76 min Kwadrans do końca. Czy ktoś strzeli gola do 90 minuty?

74 min Cztery wrzutki w pole karne Chojniczanki po stałych fragmentach. Było gorąco, ale niebezpieczeństwo oddalone.

72 min Bąk za Rybskiego.

71 min Zmiana. Wchodzi Pawłowski.

70 min Wrzutka z lewej strony. W polu karnym stał niepilnowany Szeliga, który strzałem głową pokonuje bramkarza.

69 min Niestety... remis.

68 min Pomimo bramki zmieniło się niewiele. Goście nie rzucili się do odrabiania strat.

65 min Rzut rożny dla Chojniczanki.

62 min Napastnik pokonuje Barana w sytuacji sam na sam. Termalica w opałach.

60 min GOOOOOOOOOOL!!! MIKOŁAJCZAK!!!

59 min Strata Rybskiego. Kontra Termaliki zakończona niecelnym strzałem.

56 min Zmiana. Śpiączka za Gutkovskisa.

54 min Zawodnicy myślą bardziej o tym jak nie stracić niż jak strzelić. Czy będzie dogrywka?

51 min Mikołajczak prosto w Barana.

49 min Chojniczanka częściej przy piłce. Jednak niewiele z tego wynika.

46 min Gramy! Bez zmian.

45 min Koniec I połowy. Bez goli.

43 min AJJJJJJ!!! Słupek po strzale Zawistowskiego z rzutu wolnego.

41 min W odpowiedzi kartka dla Kupczaka.

40 min Żółta kartka dla Markowskiego.

39 min Pewny chwyt Barana po stałym fragmencie.

36 min Faul w ataku po rzucie rożnym dla MKS-u.

35 min Dziesięć minut do końca I połowy. Sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

32 min Gorąco pod bramką Termaliki! Goście w ostatniej chwili oddalają zagrożenie.

29 min Niecelny strzał Szeligi.

28 min Dobre wyjście z bramki Janukiewicza.

25 min Odważna próba Zawistowskiego. Piłka po płaskim strzale przelatuje pół metra obok słupka.

24 min Dobra interwencja Barana. Bramkarz Termaliki nie ma jak dotąd zbyt dużo pracy.

21 min Spokojne tempo, wyrównana gra. Zawodnicy obu ekip są czujni w defensywie.

19 min Chwila przerwy po starciu Markowskiego z rywalem.

17 min Piłka przeszła po głowie Boczka.

16 min AJJJJJ!!! Obrońca z Niecieczy uprzedził Drozdowicza. Korner.

14 min Markowski przeciął podanie, a Janukiewicz przechwycił piłkę. Termalica atakuje lewą stroną.

13 min Wrzutka Zawistowskiego z wolnego. Bez zagrożenia.

12 min Mikołajczak złapany na spalonym.

11 min Bartoszek żywo reaguje na boiskowe wydarzenia.

8 min Dwa ostrzeżenia od Termaliki. Na szczęście obyło się bez celnego strzału.

6 min Ostro potraktowany Rybski. Kolejny faul gości.

5 min Rzut wolny dla gospodarzy. Za mocna wrzutka i od bramki Baran.

2 min Piękna słoneczna pogoda. MKS na czerwono żółto, Termalica na biało.

1 min Gramy!!!

Godz. 14.00 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 1/8 finału PP. W Chojnicach zmierzą się Chojniczanka i Termalica. Początek spotkania o godz. 15.30.