14:57, 29.09.2017 | M.S

Stadion Miejski w Suwałkach, niedziela, godz. 18.00

WIGRY - CHOJNICZANKA 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 - Mikołajczak (38.), 0:2 - Danielewicz (89.)

Wigry: Budziłek – Remisz, Sokołowski (66. Klimala), Radecki, Bogusz, Jurkowski (c), Gąska, Kwaśniewski, Obst, Mackiewicz (19. Wołkowicz, 37. Kościelny), Iorga.

Chojniczanka: Janukiewicz - Pietruszka, Markowski, Boczek, Lisowski - Podgórski (83. Danielewicz), Grzelak (90. Bąk), Zawistowski (c), Ryczkowski - Mikołajczak - Drozdowicz.

Żółte kartki: Mackiewicz, Kwaśniewski (Wigry) - Boczek, Markowski, Ryczkowski, Grzelak (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

90+4 min Koniec! Wigry - Chojniczanka 0:2. Dziękujemy za uwagę!

90+3 min Chojniczanka oddała 3 celne strzały.

90+2 min Końcówka. Wigry pogodzone z porażką.

90+1 min Jeszcze zmiana. Bąk za Grzelaka.

90 min Danielewicz dobija Wigry. Tego zwycięstwa nikt nam nie zabierze.

90 min GOOOOOL!!! 2:0!!!

89 min Jeszcze półtorej minuty do końca regulaminowego czasu gry.

88 min Kolejne sekundy urwane. Rzut wolny, wysoka wrzutka i Mikołajczak uderza głową wysoko nad bramką.

85 min Chojniczanka gra na czas, ale nie powinno to nikogo dziwić. Liczą się tylko 3 punkty.

83 min Zmiana. Danielewicz za Podgórskiego.

82 min Wigry cały czas bez celnego strzału. Statystyka uderzeń: 7-5. Celnych: 0-2.

80 min Dwa stałe fragmenty dla Wigier. Na szczęście bez celnego strzału.

76 min Kwadrans do końca. Trzymać ten wynik! Chojniczanka aktualnie wirtualnym liderem.

75 min Kartka dla Kwaśniewskiego.

74 min Uderzenie Radeckiego z wolnego. Janukiewicz łapie bez problemów.

71 min Składna akcja Chojniczanki. W jej końcowej fazie Mikołajczak pogubił się i Wigry oddalają zagrożenie.

69 min Zawistowski podał górą w kierunku Mikołajczaka. Napastnik oddał strzał, ale Budziłek nie takie uderzenia bronił. Nadal 1:0.

68 min Nadal sporo niedokładności w obu ekipach. Spotkanie wkracza w decydującą fazę. Brede szykuje pierwszą zmianę.

66 min Zmiana w Wigrach, ostatnia. Klimala za Sokołowskiego. Chojniczanka ciągle bez zmian.

63 min Kiepska centra Gąski z wolnego.

62 min Czwarte żółtko. Grzelak.

61 min Kartka dla Ryczkowskiego. To już trzecie upomnienie dla piłkarza Chojniczanki.

58 min Wigry nie rzuciły się na Chojniczankę. To goście mają przewagę w II połowie.

57 min Szarża Podgórskiego i mamy korner.

54 min Znowu Ryczkowski! Ciekawe rozegranie rzutu wolnego, strzał i znowu Budziłek z trudem broni.

53 min Osiem minut II połowy za nami. Nadal 1:0 dla MKS-u i bez zmian. Przypomnijmy, że Wigry przeprowadziły już dwie roszady ze względu na kontuzje.

52 min Groźnie pod bramką Chojniczanki. Na szczęście Radecki nie opanował piłki i zagrożenie oddalone.

50 min Korner dla MKS-u. Centra "Grzela", ale bez zagrożenia.

48 min Jedno z pierwszych starć i już Grzelak leży. Czujemy, że Wigry tanio skóry nie sprzedadzą u siebie.

46 min Ruszamy z II połową. Przed przerwą było mało jakości, ale Chojniczance dopisało szczęście i prowadzi.

45+2 min Przerwa. Wigry - Chojniczanka 0:1. Wracamy za 15 minut.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry I połowy.

43 min Kartka dla Markowskiego. To już drugi stoper Chojniczanki z karą, więc trzeba uważać.

41 min Jeszcze przed bramką musiał zejść Wołkowicz, który chwilę prędzej wszedł za kontuzjowanego Mackiewicza. Tak czy inaczej trener Skowronek już w tej połowie musiał wykorzystać dwie zmiany.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Dodajmy, że Mikołajczak trafił w drugim meczu z rzędu. W środę pokonał bramkarza Termaliki. Teraz "ustrzelił" golkipera Wigier.

39 min Nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Wszyscy kibice oczekiwali już na przerwę i ciepłą kiełbaskę. Tymczasem po wrzutce w pole karne Mikołajczak popisał się celną główką i pokonał Budziłka. Brawo!

38 min GOOOOOOOL!!! CHOJNICZANKA PROWADZI 1:0!!!

37 min Statystyka strzałów: 3-1, strzałów celnych: 0-1. To mówi samo za siebie.

35 min Chojniczanka poza akcją i strzałem Ryczkowskiego niewiele pokazała w Suwałkach. Jeszcze 10 minut I połowy przed nami.

33 min Wrzutka Gąski. Janukiewicz łapie futbolówkę.

32 min Kartka dla Boczka.

30 min Pół godziny tego niezbyt atrakcyjnego meczu za nami. Wigry - Chojniczanka bez goli i większych emocji.

29 min Wigry nie mogą przedostać się pod bramkę Janukiewicza. Tym razem nie wyszło im podanie prostopadłe.

28 min Sędzia na dużo pozwala dzisiaj zawodnikom. Tym razem opatrywany Wołkowicz.

26 min Chojniczanka ma o co grać. Jeżeli wygra wróci na pozycję lidera. Remis pozwoli gościom zrównać się punktami z drugą Odrą. Obecnie na pierwszym miejscu plasuje się Chrobry Głogów.

25 min Sporo walki w środku pola. Mało klarownych sytuacji pod jedną i drugą bramką.

22 min Uderzenie Radeckiego. Trochę na wiwat. Bardzo niecelnie.

20 min Zmiana. Wołkowicz za Mackiewicza.

19 min Niestety zawodnik Wigier będzie musiał opuścić boisko. Żal tym bardziej, że nie tak dawno wyleczył jeden uraz. Teraz kolejna kontuzja.

18 min Mackiewicz ponownie w roli głównej. Ucierpiał w jednym ze starć i trzyma się za kolano. Czyżby potrzebna była zmiana?

16 min Pierwsza kartka. Mackiewicz przerwał kontrę Chojniczanki faulem taktycznym.

15 min Kwadrans za nami. Bez bramek w Suwałkach.

12 min Chwila przerwy. Opatrywany Mackiewicz.

10 min Bardzo dobra szarża Ryczkowskiego. Były gracz Wigier w swoim stylu wypracował sobie okazję strzelecką. Budziłek z trudem broni.

8 min Piłka lata od jednego do drugiego pola karnego. Wigry grają z Chojniczanką jak równy z równym.

4 min Teraz w opałach goście. Obst uderzył po podaniu z rzutu wolnego. Niecelnie.

2 min Atak Chojniczanki. Mikołajczak centruje, ale Budziłek bez najmniejszych problemów łapie piłkę.

1 min GRAMY!

Godz. 12.00 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu Nice I ligi pomiędzy Wigrami i Chojniczanką. Początek o godz. 18.00.