Bramki: 0:1 - Paluchowski (9.), 0:2 - Paluchowski (62.)

W 35. minucie Janukiewicz obronił rzut karny wykonywany przez Żytkę.

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka (c) - Bąk, Paprzycki (46. Grzelak), Danielewicz (78. Fila), Ryczkowski, Rybski (57. Drozdowicz), Mikołajczak.

Pogoń: Misztal (c) - Wichtowski, Żytko, Czarnecki, Ratajczak - Polkowski, Chyła (86. Bajdur), Mroziński, Zjawiński (82. Demianiuk) - Tomasiewicz (89. Garyga) - Paluchowski.

Żółte kartki: Paprzycki, Danielewicz, Fila (Chojniczanka) - Chyła, Czarnecki (Pogoń).

Czerwona kartka:

Sędzia: Marek Opaliński (Dolnośląski ZPN). Asystenci: Łukasz Sobiło, Jakub Zalewski. Techniczny: Robert Parysek. Obserwator: Adam Lyczmański. Delegat: Błażej Jenek.

90+3 min Koniec! Chojniczanka - Pogoń 0:2. Pierwsza porażka MKS-u u siebie w tym sezonie stała się faktem. Byle do wtorku!

90+2 min Twierdza Chojnice powoli upada...

90+1 min Lisowski z wolnego. Celnie, ale znowu kapitan Pogoni stanął na wysokości zadania. Po chwili korner i strzał głową nad bramką.

90 min Sędzia doliczył trzy minuty.

89 min Ostatnia zmiana w Pogoni. Garyga za Tomasiewicza.

88 min Znowu Misztal! Najpierw przeniósł piłkę po dośrodkowaniu, a chwilę później zachował trzeźwy umysł i złapał futbolówkę. Widać, że gra dzisiaj na podwójnej motywacji.

87 min Dobra akcja Drozdowicza. Zawodnik zszedł z piłką do środka, uderzył celnie, ale Misztal nie takie strzały bronił.

86 min Zmiana. Bajdur za Chyłę.

86 min Przyjezdni oddalili zagrożenie i wywalczyli rzut wolny na połowie Chojniczanki.

84 min Pogoń gra na czas. Goście będą tak robić do końca. Kibicom rzecz jasna nie za bardzo to się podoba.

84 min Kartka dla Czarneckiego za przytrzymywanie Mikołajczaka.

82 min Zmiana. Demianiuk za Zjawińskiego.

81 min Dwóch graczy Pogoni leży na boisku. Wiadomo, urywają cenne sekundy. Chwila przerwy. Chojniczanka ma rzut wolny.

80 min Po chwili Fila ogląda kartkę. Zostało coraz mniej czasu.

78 min Trzecia roszada. Fila za Danielewicza.

76 min Niecały kwadrans do końca meczu. Nadal 0:2. Trener Brede ma jeszcze trener Tarachulski jeszcze trzy.

74 min Pietruszka spod linii końcowej do Mikołajczaka. Ten uderza za lekko i Pogoń wyjaśnia sytuację.

72 min Korner, główka i gracz Pogoni wybija piłkę z pustej bramki! Mogło być 1:2.

72 min Dobry strzał Drozdowicza, ale co z tego skoro Misztal dzisiaj broni wyśmienicie.

71 min Od momentu gola na 0:2 chojniczanie nie zagrozili poważniej bramce Misztala.

70 min Jeszcze 20 minut nadziei.

68 min Pogoń bliska czwartego zwycięstwa na wyjeździe w tym sezonie.

66 min Niemrawo to wygląda od straty drugiego gola. Czyżby z zawodników zeszło powietrze?

64 min Chojniczanka nie przegrała u siebie od 175 dni. Po raz ostatni 29 kwietnia z Sandecją. Zanosi się na pierwszą porażkę u siebie w sezonie 2017/2018.

63 min Paluchowski otrzymał znakomite podanie z prawej strony. Przymierzył z woleja bez zastanowienia. Janukiewicz bez szans.

62 min Niestety, już 0:2...

60 min Godzina gry za nami. Nadal 1:0 dla Pogoni.

59 min Kartka dla Danielewicza za faul w środku boiska na Paluchowskim.

57 min Zmiana. Drozdowicz za Rybskiego.

57 min Chojniczanka ciągle naciera. Kartka dla Chyły.

55 min Ciężko ocenić czy była to słuszna decyzja. Musimy poczekać na powtórki...

54 min GOOOOL!!! Jednak nie... Mikołajczak na spalonym, a trafił w samo okienko. Szkoda!

52 min Kibice oczekują nieustannego ataku Chojniczanki. Ta chce, ale za bardzo nie wie jak przestawić zaparkowany autobus w polu karnym Pogoni.

49 min Danielewicz pokusił się o bezpośredni strzał. Piłka przeleciała obok słupka.

48 min Pierwsza akcja i od razu faul na Mikołajczaku. Rzut wolny dla Chojniczanki.

46 min Gramy! Od środka Pogoń. Zmiana potwierdzona. Grzelak za Paprzyckiego.

Przerwa. Szykuje się zmiana już w przerwie. Paprzyckiego zmieni Grzelak.

Przerwa. Jako pierwsi z szatni wyszli gospodarze.

Przerwa. Tymczasem w Suwałkach Bytovia prowadzi 1:0 z WIgrami.

45+2 min Przerwa. Pogoń prowadzi 1:0 po golu Paluchowskiego w 9. minucie. W 35. minucie Janukiewicz obronił rzut karny wykonywany przez Żytkę. Mogło być bardzo źle, a jest tylko źle.

45+1 min Jeszcze jeden rzut rożny.

45 min Sędzia dolicza minutę.

45 min AJJJ!!! Misztal broni końcówkami palców strzał głową. Korner.

44 min Faul na Bąku w okolicach pola karnego Pogoni. Będzie okazja do wrzutki lub strzału.

41 min Pogoń atakuje rzadziej, ale jak już podchodzi z piłką pod bramkę to zawsze jest groźnie. Natomiast akcje Chojniczanki pozostawiają wiele do życzenia.

40 min Groźne uderzenie z dystansu. Janukiewicz odprowadza piłkę wzrokiem, a ta uderza w bandy za bramką. Trener musi zmienić coś w przerwie.

39 min Gospodarze nacierają, ale ich akcje kończą się z reguły niepowodzeniem. Przed rzutem karnym kartką ukarany Paprzycki.

36 min Chojniczanka rzuciła się do ataku. Brakuje jej jednak zimnej krwi pod bramką Misztala.

35 min BRONI JANUKIEWICZ! Wracamy z dalekiej podróży.

34 min Rzut karny dla Pogoni...

30 min Pół godziny za nami. Chojniczanka - Pogoń 0:1.

27 min Sporo strat Chojniczanki w środkowej strefie boiska. Widać brak Zawistowskiego, który ogląda mecz z trybuny.

23 min Pietruszka z dystansu i... tylko rzut rożny.

20 min Gospodarze cisną. Najpierw Misztal obronił trudny strzał. Po kolejnej wrzutce Boczek na spalonym.

17 min Tym razem rzut wolny. MKS atakuje, ale to Pogoń prowadzi od 9 minuty.

13 min Korner dla Chojniczanki. Niestety bez zagrożenia.

11 min Dwa strzały Lisowskiego. Pierwszy celny. Drugi bardzo niecelny.

9 min Klops... Paluchowski strzela gola dla Pogoni.

6 min Miejscowi są dłużej przy piłce. Pomimo to nie udało się im jeszcze oddać strzału.

3 min Spokojny początek. Atak Chojniczanki, ale Rybski na spalonym.

1 min Gramy!

Godz. 16.37 W zespole Pogoni zobaczymy dzisiaj dwóch byłych graczy MKS-u. Są to bramkarz Rafał Misztal oraz pomocnik Daniel Chyła.

Godz. 16.35 Na murawie trwa rozgrzewka. Znamy już składy obu ekip. Początek meczu za ok. 25 minut.

Godz. 16.30 Jesteśmy już na stadionie przy ul Mickiewicza, który w tym sezonie jest twierdzą Chojniczanki. MKS w tych rozgrywkach jeszcze nie przegrał u siebie. W ostatniej kolejce podopieczni Krzysztofa Brede wygrali 2:1 w Mielcu po golach Rybskiego i Lisowskiego.

Godz. 14.45 Witamy i zapraszamy na relację z meczu 14. kolejki Nice I ligi. Chojniczanka zagra w Chojnicach z Pogonią. Początek o godz. 17.00.