Chrobry: Janicki - Ilków-Gołąb, Michalski, Stolc, Wawszczyk, Gąsior, Borecki (58. Mandrysz), Napołow, Machaj, Danielak, Kaczmarek (71. Kowalczyk).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Markowski, Pietruszka, Ryczkowski, Zawistowski, Wołąkiewicz (65. Grzelak), Podgórski (54. Bąk), Rybski, Mikołajczak (24. Drozdowicz).

Żółte kartki: Gąsior, Ilków-Gołąb (Chrobry).

Czerwona kartka:

Sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).

90+4 min Koniec spotkania w Głogowie. Zero do zera. Chojniczanka przywozi jeden punkt do domu. Dziękujemy za uwagę.

90+1 min Sędzia dorzucił cztery minuty.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

89 min Kibice obecni na stadionie powoli myślą o ciepłej herbacie w domu. Piłkarze nie dali im wielu powodów, żeby rozgrzać publiczność zgromadzoną na trybunach obiektu w Głogowie.

86 min Ilków-Gołąb ukarany przez sędziego. W kartkach 2-0 dla Chrobrego, w rzutach rożnych aż 6-2, a w golach nadal 0-0.

85 min Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry.

83 min Machaj z dystansu! Na szczęście za wysoko. Od bramki Janukiewicz.

83 min Remis sprawi, że MKS pożegna się ponownie w tej rundzie z fotelem lidera. Na tym siedzi teraz Miedź z którą chojniczanie zmierzą się za tydzień.

81 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Centra w pole karne i pewny chwyt Janickiego.

79 min Dobra wiadomość - pod bramką Chojniczanki dzieje się niewiele. Zła wiadomość - również pod bramką Chrobrego nuda. Akcja toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Czy kogoś stać tutaj na pojedynczy, skuteczny zryw?

75 min Kwadrans nadziei na zwycięską bramkę.

73 min Zawodnik Chojniczanki upada w polu karnym. Sędzia nie wskazuje na 11 metr. Protesty w szeregach MKS-u niewiele pomogą. Gramy dalej.

71 min Druga zmiana w Chrobrym. Kowalczyk za Kaczmarka.

70 min Nieudany strzał jednego z chojniczan. Piłka uderzona po ziemi przeleciała daleko od bramki Chrobrego. W odpowiedzi gospodarze, ale Janukiewicz pewnie łapie futbolówkę.

69 min Druga połowa zdecydowanie mniej atrakcyjna od pierwszej. Więcej fauli, sędzia częściej przerywa grę.

66 min Dodajmy, że Hubert opuścił boisko na noszach. W Głogowie gra drugi oficjalny mecz w barwach Chojniczanki. Wielka szkoda!

65 min Trzecia zmiana. Kontuzjowanego Wołąkiewicza zmienia Grzelak.

62 min Chwilowa przerwa. Sędzia przerwał grę. Przed rzutem rożnym dla MKS-u doszło do sporych przepychanek. Arbiter ostudził zapędy zawodników.

61 min Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki w tym spotkaniu.

60 min Godzina gry za nami. Bez bramek i większych emocji w Głogowie.

58 min Niecelna próba Machaja z dystansu.

58 min Zmiana w Chrobrym. Mandrysz za Boreckiego.

56 min Spokojne tempo drugiej połowy. Drużyny szanują siły przed końcowymi minutami?

55 min Brede z pewnością liczy na szybkiego Bąka na skrzydle. Brakuje Chojniczance akcji bokiem boiska.

54 min Bąk wchodzi na boisko za Podgórskiego. Trener dziękuje Jackowi za walkę, której w Głogowie nie brakuje.

52 min Niecelny strzał na bramkę Janukiewicza.

50 min Tymczasem w Chorzowie już 1:0 dla Ruchu, który gra z Odrą.

49 min W drugiej połowie Chojniczanka jakby odważniej ruszyła. Gospodarze skupieni na defensywie.

46 min Rozpoczęła się druga połowa meczu w Głogowie.

Przerwa. Statystyki I połowy. Gole 0-0, strzały 4-6, celne 3-2, rzuty rożne 5-0, żółte kartki 1-0.

45 min Przerwa. Chrobry - Chojniczanka 0:0. Wracamy za 15 minut.

44 min AJJJJJ!!! Słupek ratuje Chrobrego przed utratą gola. To mógł być gol do szatni!

43 min Napołow próbował wyjść z kontrą. Na szczęście defensorzy Chojniczanki byli czujni. Końcówka pierwszej połowy.

41 min Mamy pierwszą kartkę. Ukarany nią Gąsior - pomocnik Chrobrego.

40 min Gospodarze wywalczyli już piąty rzut rożny. Chojniczanka ma ich całe zero na koncie. Oglądamy ostatnie fragmenty pierwszej połowy. Nadal bez goli w Głogowie.

35 min Ponownie Chojniczanka w natarciu. Rybski główkował, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką.

33 min Niegroźny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego.

31 min Znowu groźnie pod bramką Chojniczanki. Borecki doszedł do pozycji strzeleckiej, ale zabrakło mu celności.

30 min Pół godziny za nami. Bez goli w Głogowie.

27 min Kolejne ostrzeżenie od Machaja. Strzał pomocnika Chrobrego z rzutu wolnego. Na szczęście piłka przelatuje obok słupka.

24 min Szybka zmiana. Drozdowicz za Mikołajczaka.

23 min Seria rzutów rożnych dla miejscowych. Już cztery dośrodkowania z narożnika.

20 min Chojniczanka nie rzuciła się na przeciwnika. Goście spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.

16 min Gospodarze wywalczyli pierwszy rzut rożny.

15 min Machaj w swoim stylu z dystansu. Na szczęście niecelna próba.

14 min Nieco dłużej przy piłce jest Chojniczanka. Mamy już po jednym strzale w światło bramki po obu stronach. Jednak nadal wynik bezbramkowy.

11 min Celne uderzenie na bramkę Janukiewicza. Na szczęście za lekkie, żeby zaskoczyć doświadczonego golkipera.

9 min Sporo walki w Głogowie. Gospodarze grający na pomarańczowo-czarno są po spotkaniu pucharowym z Arką. Przegrali 0:2. Natomiast Chojniczanka poległa w starciu z nowym-starym liderem ekstraklasy Górnikiem Zabrze.

6 min Dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki. Na szczęście nikt z miejscowych nie doszedł do piłki.

5 min Bez sytuacji podbramkowych w pierwszych minutach.

2 min Chojniczanka dzisiaj na biało. Gospodarze od razu atakują wysokim pressingiem na połowie MKS-u.

1 min Gramy!

Godz. 16.55 Piłkarze za momencik wyjdą na boisko. W składzie Chojniczanki jest kapitan Paweł Zawistowski i to jest dobra wiadomość.

Godz. 16.30 Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu Chrobry - Chojniczanka. Początek o godz. 17.00.