Bramki: 0:1 - Ryczkowski (3.), 0:2 - Drozdowicz (56.), 0:3 - Danielewicz (76.)

Bytovia: Witan - Wróbel, Kamiński, Jakóbowski (80. Biel), Surdykowski, Poczobut, Kuzdra, Wilczyński, Stasiak, Wacławczyk (81. Wolski), Duda (72. Szewczyk).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka - Ryczkowski (82. Fila), Grzelak (73. Danielewicz), Zawistowski, Wołąkiewicz, Bąk (56. Drozdowicz) - Mikołajczak.

Żółte kartki: Zawistowski, Boczek, Lisowski , Markowski (Chojniczanka) - Surdykowski, Duda, Wróbel (Bytovia).

Czerwona kartka: Markowski (86. - za drugą żółtą).

Sędzia: Jacek Małyszek.

90+4 KONIEC! Chojniczanka wygrywa 3:0 w Bytowie! Piękny wynik! Chojniczanka liderem Nice I ligi.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

89 min Niegroźny strzał Surdykowskiego.

88 min Kartka dla Wróbla.

86 min Chojniczanka zagra w 10 w końcówce. Czerwona kartka dla Markowskiego.

84 min Bytovia już pogodzona z losem. Na stadionie nie słychać nikogo prócz kibiców z Chojnic.

82 min Trzecia zmiana w Chojniczance. Fila za Ryczkowskiego.

82 min Groźny strzał Danielewicza. Minimalnie obok słupka.

81 min Dwie zmiany w Bytovii. Wolski za Wacławczyka i Biel za Jakóbowskiego.

79 min Ryczkowski ładnym zwodem minął rywala. Strzał lewą nogą i broni Witan.

77 min Kontra Chojniczanki. Mikołajczak wrzuca piłkę na głowę Danielewicza, a ten pakuje piłkę do siatki. Brawoooo!!!

76 min GOOOOOOL!!! 3:0!!!

75 min Kwadrans do końca. Tempo spotkania mocno spadło.

73 min Zmiana w Chojniczance. Danielewicz za Grzelaka.

72 min Zmiana w Bytovii. Szewczyk za Dudę.

70 min Kolejny rzut rożny po akcji Kamińskiego. W kornerach 9:0 dla Bytovii, a w golach 2;0 dla Chojniczanki.

68 min Stoperzy zatrzymali Surdykowskiego, a Janukiewicz pewnie łapie piłkę.

64 min Faul Mikołajczaka w ataku.

62 min Druga bramka nieco ostudziła zapędy Bytovii. Ta połowa dużo spokojniejsza.

60 min Mikołajczak faulowany w polu karnym. Sędzie nie użył gwizdka.

59 min Kartka dla Grzelaka.

58 min Kontra Chojniczanki. Grzelak wyszedł na czystą pozycję, uderzył po dłuższym rogu. Piłka trafiła w słupek, a dobił ją Drozdowicz! Brawo!

57 min GOOOOOOL!!! CHOJNICZANKA!!!

56 min Zmiana. Drozdowicz za Bąka.

55 min Dwa bardzo groźne strzały Bytovii. Na szczęście Janukiewicz na posterunku!

52 min Kontra Chojniczanki, ale Mikołajczak nieco spowolnił akcję. Piłka wycofana do obrony.

50 min Zawodnicy Bytovii sygnalizują zagranie ręką Lisowskiego. Sędzia nie gwiżdże karnego.

48 min Strzał głową Wróbla. Obok bramki.

48 min Korner dla Bytovii.

46 min Gramy!

45+1 min Przerwa. Bytovia - Chojniczanka 0:1.

45 min Sędzia dolicza minutę.

43 min Kibice Bytovii prowokują sztab szkoleniowy Chojniczanki. Tak tutaj było zawsze i nie ma się co dziwić.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Nadal 1:0 dla Chojniczanki po golu Ryczkowskiego z 3 minuty.

37 min Duda z wolnego. Obok bramki. Bytovia nadal przeważa, ale nie potrafi pokonać Janukiewicza.

36 min Brzydki mecz, sporo fauli i spięć. Przed chwilą popychany Grzelak. Kilka sekund później Markowski faulował rywala i wolny dla Bytovii.

34 min Teraz kara dla Dudy. Dzisiaj może być czerwono w Bytowie.

33 min Kartka dla Lisowskiego za faul. Wolny dla Bytovii na wysokości narożnika.

32 min W końcu akcja Chojniczanki. Centra Bąka na Mikołajczaka. Witan łapie piłkę.

30 min Kartki dla Boczka i Surdykowskiego za krótką przepychankę.

29 min Janukiewicz!!! Świetna interwencja bramkarza MKS-u po strzale głową.

28 min Bytovia jest dłużej przy piłce. Jej akcje kończą się jednak na obrońcach Chojniczanki. Kolejny rzut rożny dla Bytovii.

24 min Niecelny strzał z dystansu. Od bramki Janukiewicz.

22 min Trener Brede karze swoim defensorom grać wyżej. Bytovia podchodzi za blisko z piłką.

20 min Dobra akcja Jakóbowskiego. Kolejny korner.

18 min Bardzo dobra akcja Ryczkowskiego. Niestety po ładnym zwodzie wrzucił niedokładnie.

16 min Kartka dla Zawistowskiego za faul na Dudzie.

15 min Kwadrans za nami. Bytovia ma przewagę. Na szczęście Chojniczance dopisuje szczęście.

13 min Kibice Chojniczanki odśpiewali cztery zwrotki hymnu i zrobili patriotyczną oprawę.

11 min Stasiak ostro blokuje Mikołajczaka. Tylko aut. Napastnik zwija się z bólu.

9 min Akcja Kamińskiego. Rzut rożny dla Bytovii.

7 min Słupek ratuje Chojniczankę! Strzelał Surdykowski. Dobitka niecelna. Ogromne szczęście Chojniczanki.

6 min Teraz atak Bytovii lewą stroną, ale wrzutka zablokowana.

4 min Błąd obrony Bytovii. Ryczkowski przejmuje piłkę i ładuje ją do pustej bramki.

3 min GOOOOOOL!!! RYCZKOWSKI!!!

1 min Gramy! Chojniczanka na czerwono żółto. Bytovia na czarno.

Godz. 15.58 Zawodnicy wychodzą już na boisko. W sektorze gości są kibice MKS-u.

Godz. 15.27 Witamy już ze stadionu w Bytowie. Jest zimno i piłkarze obu drużyn mają rozgrzać kibiców z Bytowa i Chojnic. Na płycie głównej trwa rozgrzewka.