Bramki: 0:1 - Markowski (3. - samobójcza)

Chojniczanka: Janukiewicz - Skowron, Kieruzel, Markowski, Pietruszka (c), Bąk (58. Grzelak), Wołąkiewicz (72. Podgórski), Danielewicz, Ryczkowski (77. Biskup), Mikołajczak, Drozdowicz.

Puszcza: Staniszewski - Czarny, Kotwica, Domański (18. Żurek), Stefanik, Ryndak, Orłowski, Stawarczyk, Szewczyk (59. Furtak), Bartków, Mikołajczyk (c).

Żółte kartki: Danielewicz, Mikołajczak (Chojniczanka) - Bartków, Stefanik, Mikołajczyk (Puszcza).

Sędzia: Dominik Sulikowski (Pomorski ZPN).

90+6 min Koniec.

90+4 mim Mecz nadal trwa.

90+1 min GOOOOOOL!!! REMIS!!!

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

89 min Dwa rożne dla Puszczy.

86 min To już 500 minut bez gola u siebie w lidze. Szok.

84 min Końcówka spotkania. Niemoc domowa trwa...

83 min Grzelak z wolnego. Broni Staniszewski!

81 min Kartka dla Mikołajczyka.

80 min Danielewicz w środek bramki! 10 minut nadziei...

77 min Zmiana. Wszedł Biskup.

75 min Strzał Kieruzela z rzutu wolnego zablokowany.

74 min Kartka dla Stefanika.

72 min Zmiana. Podgórski za Wołąkiewicza.

71 min AJJJJJJJ!!! Mikołajczak blisko gola. W sytuacji sam na sam strzela obok słupka.

68 min Teraz groźnie pod bramką Chojniczanki.

65 min Zostało coraz mniej czasu. MKS atakuje, ale co z tego? Wynik bez zmian.

61 min Bartkow ukarany kartką.

58 min Zmiana. Grzelak za Bąka.

56 min Słupek po strzale Ryczkowskiego!!!

55 min Zaczyna padać, ale doping nadal trwa.

51 min Chojniczanka gra dużo szybciej w ataku, ale nadal bez celnego strzału.

46 min Gramy! Bez zmian.

45+1 min Przerwa. Chojniczanka - Puszcza 0:1. Wracamy za 15 minut.

45+1 min Bąk podaje głową do Drozdowicza. Napastnika wyprzedził Staniszewski.

45 min Sędzia dolicza 60 sekund.

44 min Końcówka I połowy. Puszcza gra konsekwentnie i prowadzi od 3. minuty.

43 min Nieprzyjemna wrzutka z wolnego. Janukiewicz wybija piłkę na rzut rożny.

41 min Kieruzel z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę z ponad 30 metrów! Potężna bomba obrońcy z rzutu wolnego. Zabrakło centymetrów...

40 min Pięć minut do końca I połowy. Wynik i gra bez zmian.

38 min Widać, że brakuje Zawistowskiego w drugiej linii.

37 min Faul Mikołajczaka i już drugie żółtko.

36 min Gospodarze nie potrafią się przebić przez niepołomicki mur. W grze Chojniczanki brakuje płynności.

35 min Kartka dla Danielewicza za faul w kole środkowym.

33 min Zdecydowany wślizg Wołąkiewicza. Defensywny pomocnik według sędziego faulował Żurka i Puszcza ma wolny spod linii bocznej.

31 min Teraz Orłowski przymierzył z 20 metrów. Niecelnie.

30 min Groźny strzał głową gracza Puszczy po rzucie wolnym. Janukiewicz broni. Jednak nawet jakby piłka wpadła do bramki, to gol nie zostałby uznany. Spalony.

29 min Wołąkiewicz z dystansu i... nad poprzeczką.

28 min Mamy rzut rożny.

27 min Wstrzelenie piłki w pole karne. Janukiewicz pewnie ją łapie.

27 min Gospodarze nadal bezradnie atakują. Puszcza nastawiona na grę z kontry.

25 min Słaby strzał głową i Staniszewski pewnie chwyta piłkę.

22 min Drozdowicz uderza z 20 metrów! Obok bramki.

22 min Znowu Ryczkowski. Tym razem młodzieżowiec przesadził z dryblingiem i stracił piłkę przed polem karnym Puszczy.

19 mim Dwie wrzutki Ryczkowskiego. Najpierw nisko nad ziemią, a chwilę później górą. Piłka niestety nie doszła do adresata.

18 min Już zmiana. Domański jednak nie dokończy meczu. Za niego Żurek.

17 min Wrzutka z rzutu wolnego na Kieruzela. Piłka kopnięta za mocno i od bramki Staniszewski.

15 ,om Chwila przerwy. Kontuzjowani Domański. Najlepszy strzelec Puszczy chwilowo poza boiskiem.

13 min Chojniczanka nie może "ułożyć" sobie rywala. Gospodarze są dłużej przy piłce, podchodzą pod pole karne, ale nie potrafią oddać celnego strzału.

10 min Mało kto spodziewał się takiego scenariusza. Chojniczanka od 3 minuty przegrywa po samobójczym trafieniu Markowskiego.

8 min Źle wykonany korner i piłkę przejmują goście.

7 min Małe zamieszanie w polu karnym Puszczy. Przewróciło się dwóch piłkarzy MKS-u, ale nie ma mowy o karnym.

5 min Puszcza miała rzut wolny. Strzał Mikołajczyka zablokowany. Chwilę później piłka wróciła do gości. Strzał Ryndaka obronił Janukiewicz. Piłka odbiła się jednak bardzo niefortunnie od Markowskiego i wpadła do bramki.

4 min Niestety... gol samobójczy i Puszcza prowadzi 1:0.

2 min Dzisiaj w składzie brakuje kilku podstawowych graczy. Nie ma Zawistowskiego, Lisowskiego i Boczka. Za nich grają Danielewicz, Skowron i Kieruzel.

1 min Gramy! Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 16.03.

Godz. 16.02 Za chwilę początek meczu. Piłkarze już na boisku.