REKLAMA

REKLAMA
15:32, 21.11.2017
Transport pieniędzy to ważny element oferty każdej firmy ochroniarskiej. Nic w tym dziwnego — przewiezienie dużej sumy pieniędzy bądź towarów wartościowych wiąże się z wieloma problemami — począwszy od logistyki, a skończywszy na bezpieczeństwie całego procesu.
11:58, 18.11.2017
Częste stosowanie suszarki, naprzemienne prostowanie i kręcenie włosów, wysuszające kosmetyki do stylizacji – wszystkie z tych zabiegów w dłuższej perspektywie negatywnie wpływają na kondycję naszych włosów. Co zrobić, aby przywrócić ich dawny blask? Można sięgnąć po kilka skutecznych metod, które szerzej omówimy poniżej. Zapraszamy!
00:00, 03.11.2017
224 złote. Aż tyle mogą zaoszczędzić na obowiązkowym ubezpieczeniu OC rodzice jednego dziecka. Przy dwójce dzieci oszczędności są jeszcze większe. W jakim stopniu posiadanie dzieci wpływa na ceny polis komunikacyjnych?
12:03, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
10:14, 18.09.2017
Każdego sezonu pojawia się wiele modeli butów, które są na topie przez kilka miesięcy. Są też takie fasony, które ulegają jedynie niewielkim zmianom i stają się świetnym akcentem do stylizacji jak z wybiegu. Jednym z nich są szpilki. Wiosną i latem pokochaliśmy je w odcieniu pudrowego różu, a jesienią i zimą będziemy nosić w czerwieni, która tak samo jak w zeszłych latach stała się kolorem sezonu. Czerwone szpilki możemy nosić na różne sposoby i zestawiać z hitami najbliższego sezonu. Gwarantujemy, że zyskają niepowtarzalny charakter.
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
12:19, 14.09.2017
Od czego zacząć, jeśli chcemy wybrać dobrą firmę pozycjonującą naszą stronę? Na co koniecznie musimy zwracać w tym aspekcie uwagę? Czy są jakieś zasady, którymi w tym aspekcie należy się kierować? Poniżej przedstawiamy kilka prostych zasad, którymi należy się kierować, jeśli chodzi o wybranie skutecznej firmy pozycjonerskiej.
1
16:05, 12.09.2017
Przez kilka tygodni na łamach naszej gazety publikowaliśmy kupony konkursowe, dzięki którym mogliście wygrywać nagrody. W poniedziałek w restauracji Sukiennice w Chojnicach wyłoniliśmy laureatów naszej urodzinowej zabawy.
00:00, 29.08.2017
Prawdziwy szok przeżywają rodzice, którzy szykują swoje dzieci do nadejścia nowego roku szkolnego. Zakup wyprawki to poważny wydatek, który niejednokrotnie przewyższa możliwości niejednego domowego budżetu – szczególnie w przypadku rodzin wielodzietnych. Warto więc poznać sposoby, dzięki którym skompletowanie szkolnej wyprawki nie będzie żadnym wyzwaniem.
00:00, 28.08.2017
Nawet o 50 proc. wyższa może być składka OC w przypadku niektórych firm ubezpieczeniowych. Wynika to przede wszystkim z indywidualnej oceny ryzyka wyliczanej na podstawie kilku istotnych parametrów. Sprawdź, jak wiek determinuje wysokość składki.
REKLAMA
12:43, 10.08.2017
Od pracownika oczekuje się zaangażowania, nawet jeśli takie informacje nie wynikają bezpośrednio z treści oferty pracy. Chcąc zaprezentować taką cechę podczas rozmowy rekrutacyjnej, warto zadawać pytania potencjalnemu pracodawcy. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, o co pytać.
12:41, 10.08.2017
W odpowiedzi na oferty pracy wysyłamy aplikacje – e-maile, do których załączamy CV oraz list motywacyjny. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak powinna wyglądać kompletna aplikacja o pracę. Dzięki przestrzeganiu podstawowych zasad zwiększymy swoje szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
12:38, 10.08.2017
Wymagania wobec pracownika, wynikające z treści oferty pracy, dotyczą przede wszystkim kwalifikacji zawodowych, a także kompetencji miękkich. Aby korzystnie zaprezentować się w trakcie rozmowy z rekruterem, warto wykazać się również kulturą osobistą oraz umiejętnościami interpersonalnymi.
© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2017